sobota, 23 listopada 2013

Zakupy modelinowe


Witam Was po mojej  dwu tygodniowej nieobecności ! Oto moje zakupy modelinowe, które zrobiłam ostatnio : 

Zamówiłam paczuszkę na sklepie : PlanetArt.pl . Sklep jest świetny paczka dochodzi najczęściej w dzień-dwa a ceny sa na prawdę okazyjne. Kupiłam bardzo duży TLS ( Transulcent Liquid Sculpey) dwie kostki modeliny i wykrawaczki. Za całośćrazem z przesyłką zapłaciłam ok.90 zł . 

Moje dzisiejsze zakupy. Moja mama jest kochana ! Zabrała mnie dzisiaj na małe zakupy. Kiedy byłyśmy w Empiku ujrzałam narzędzi sculpeya'a - 50% i zapragnęłam je mieć. Kupiłam je z mamą 50/50 czyli ja dałam połowę ceny, a mama drugą część (kosztowały jedyne 20 zł! ). Dodatkiem w promocji kupiłam dwie paczki husteczek nawilżanych do czyszczenia rąk i warsztatu ;) Troszkę aktualności : 

Nie miałam internetu przez ok. 1.5 tygodnia i nie mogłam wstawiać postów. Wybaczcie mi ! :) 

Nie jestem niestety teraz w stanie odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia do cany, ale większość zgłoszeń jak patrzyłam jest poprawne nie ma się o co martwić :) . 

Pisałyście, że chcecie więcej tutoriali mówcie na co konkretnie np na ciasto 

Oczekuję na większą ilość komentarzy :) 


Pozdrawiam i ściskam Was cieplutko ! 

5 komentarzy:

 1. Jeśli umiesz ozdobić obudowę do telefonu, to chętnie bym się nauczyła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja muszę sobie kupić wykrywaczki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie, zrób na obudowę telefonu c; Możesz zrobić na galaretkę, na sushi itd :D A i mam prośbę xd Znasz jakiś fajny sklep internetowy, która jest podobna do sklepiku dla was, tylko ,że więcej rzeczy by było dostępnych ? c;

  OdpowiedzUsuń
 4. Udane zakupy !!!
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń