sobota, 25 października 2014

Osiemnastkowy szał :D

Witajcie, chyba już o mnie zapomnieliście :P . Ja o Was nie. We wrześniu jak wiecie( lub tez nie) poszłam do 2 klasy LO. Nie mam czasu praktycznie na nic. Wychodzę do szkoły o godzinie 6:30 a wracam około 16-17. W piątki wieczorem czuję się jak warzywo :P. Weekendy też mam zapełnione po brzegi. Skupiam się wtedy na sprzątaniu, nauce, odrabianiu zaległych prac domowych, mam też zajęcia dodatkowe i treningi jeździeckie na które wstaję rano o 6 w niedzielę, by być zwarta i gotowa na miejscu o 8 :D. Nie będę już Was zanudzać moimi historiami a'la z trudnych spraw, a przejdę do sedna posta.

     Dokładnie 13 października ma urodziny moja przyjaciółka z gimnazjum Gosia. W tym roku stuknęła jej 18 ! Ja jako modeliniarka nie śmiałam dodać prezentu ode mnie związanego z masą termoutwardzalną. Zabrałam się za szykowanie pomysłu. Zrobiłam plan jak ma wyglądać pudełko, przygotowałam listę rzeczy do kupienia. Pojechałam więc do Empika, wybrałam dość spore pudełko, farbki akrylowe, lakier, pędzle. Zaopatrzyłam się też w 2 duuuże tuby z sylikonem. Zabrałam się do roboty. Całe pudełko (wliczając robienie figurek, malowanie pudełka,lakierowanie, nakładanie sylikonu, schnięcie i klejenie) robiłam około tygodnia. A jeśli chodzi o samo przyjęcie bawiłam się świetnie ! :D


Oto efekt:

Niestety ja nie zrobiłam tych zdjęć. Bo robiłam to pudełko w sumie przed samymi urodzinami. Pakując tą część prezentu po prostu zapomniałam je sfotografować.


A całe pudełko wygląda tak :
Podoba się? Czekam na komentarze ❤.


                                                                                                                   ~Asia❤~

3 komentarze: